• 100% bezpečný nákup
  • Originálne produkty
  • Garancia vrátenia peňazí
  • Rýchle dodanie do 5 dní
0
0,00 €
Môj košík
Zavolajte nám
0948 202 236

Teleshoping - výrobky, ktoré poznáte z TV

16.07.2020

Teleshoping sa stal obľúbenou formou nákupu produktov mnoho desaťročí dozadu. Dôvodom je najmä fakt, že pri telešopingu ľudia nemusia opúšťať svoje domovy a telešoping nákupný proces si môžu užiť z pohodlia gauču s telefónom alebo notebookom v ruke. V dnešnej dobe preplnených miest a priam statickej dopravy je to pre teleshoping veľmi dôležitý faktor.

 

Na Slovensku sa stretávame s viacerými spoločnosťami ponúkajúcimi teleshopingové výrobky. Mnohé roky prevládala medzi spotrebiteľmi obava o kvalitu produktov z TV, avšak zákazník, ktorý okúsil teleshop produkt vie, že telešoping predajcovia sa snažia držať trendu rastúcej kvality a doplnkových služieb. Dbajú o pevné konštrukcie, materiál, ako aj zákaznícky servis či záruku. Dnes totiž nie je ani inej cesty ako vyhovieť potrebám zákazníka a rozumejú tomu, že si nemôžu dovoliť hazardovať s jeho dôverou a vernosťou.

 

V posledných rokoch dochádza k veľkému rozmachu teleshop nákupným metódam. Rozvoj technológii umožňuje rozvíjať TV obchodné praktiky nie len na televízoroch ale aj internetových televíziach, či virálnych videách. Predaj prostredníctvom televíznych kanálov začal v Taliansku okolo roku 1980 potom sa objavil v Spojených štátoch a o dva roky neskôr bol zavedený aj vo Francúzsku. Dnes si však TV shop môžu užívať aj Slováci.

 

TV Nákup je spoľahlivá teleshoppingová značka, ktorá na slovenskom trhu operuje už od roku 2008.

Komentáre k článku

Pridajte komentár

K článku zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Pridajte komentár k článku: Teleshoping - výrobky, ktoré poznáte z TV

Neprehliadnite

//