• 100% bezpečný nákup
  • Originálne produkty
  • Garancia vrátenia peňazí
  • Rýchle dodanie do 5 dní
0
0,00 €
Môj košík
Zavolajte nám
02/2102 8141

Obrazek kuryra a zakaznikaObjednaný tovar môže byť prepravený až ku Vám domov externou kuriérskou službou alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na Vami vybranom odbernom mieste Z-Point Zásielkovne.


Ak budete pri nakupovaní potrebovať akúkoľvek pomoc, zavolajte na telefónne číslo 02/2102 8141.Poplatok za dopravu kuriérskou službou sa účtuje sumou vo výške 4,90 €, poplatok pri osobnom odbere na Vami vybranom odbernom mieste Z-Point Zásielkovne sa účtuje sumou vo výške 1,99 €.

Prosíme zákazníkov, aby uprednostnili doručenie kuriérom, pred doručením na odberné miesto.

V prípade, ak bude odberné miesto zatvorené, prosíme, informujte nás a my dodatočne zmeníme doručenie a to kuriérom priamo na adresu.

Služby Zásielkovne sa rozhodlo a môže aj naďalej poskytovať 159 výdajných miest, z toho 113 v štandardných otváracích hodinách + 46 výdajných miest v skrátených hodinách. 

Na uvedených výdajných miestach môžu príjemcovia platiť dobierku len platobnou kartou alebo novým on-line spôsobom, ktorý sme vyvinuli pre tento „mimoriadny“ stav - cez platobnú bránu na základe sms, ktorú pošle výdajné miesto príjemcovi priamo pri výdaji zásielky.


Tovar vám zašleme na dobierku riadne zabalený, platíte až pri preberaní balíka. Prípadne, ak ste platili vopred kartou  alebo cez internetbanking, žiadne peniaze kuriérovi neodovzdaváte. Balné si neúčtujeme. Tovar zasielame prostredníctvom kuriéra a bude vám doručený do 5 pracovných dní od prijatia potvrdzujúceho e-mailu. V prípade špeciálnej akcie sa môže doba dodania predĺžiť na 7 - 10 pracovných dní, prípadne podľa textu v popise produktu.

Spolu s tovarom Vám bude doručená aj faktúra, ktorá slúži ako daňový doklad a zároveň záručný list.


Dovoz zabezpečuje externá kuriérska služba. Žial, nedokážeme zabezpečiť, aby na žiadosť zákazníka kuriér vždy najprv zavolal a preveril vašu prítomnosť v čase doručenia na uvedenej adrese. Ak Vás kuriér nezastihne, zanechá odkaz.


Pokiaľ Vami požadovaný tovar nie je k dispozícii alebo sa počas tejto doby vyskytnú nepredvídané problémy, budeme Vás bezodkladne informovať na kontaktnej adrese, resp. telefónnom čísle uvedenom vo Vašej objednávke.


Ak by Vám nebolo tovaru do uvedeného termínu doručené a zároveň by ste neboli kontaktovaní, zavolajte na telefónne číslo 02/2102 8141 alebo nás informujte prostredníctvom e-mailovej adresy info@tvnakup.sk. K dispozícii sme Vám každý pracovný deň medzi 8:00 až 17:00 hod.

//