• 100% bezpečný nákup
  • Originálne produkty
  • Garancia vrátenia peňazí
  • Rýchle dodanie do 5 dní
0
0,00 €
Môj košík
Zavolajte nám
02/2102 8141

Aj vy môžete mať bielšie zuby za pár centov!

24.08.2015

Nedávno sme dostali list od našej zákazníčky Evky, ktorej touto cestou ďakujeme a sme radi, že môžeme uverejniť jej poučný list.

Milý tvnakup, ľudia niekedy míňajú oveľa viac peňazí, ako by v podstate mohli. Teraz nejde o 10, 20, 30 eur, ale rádovo o stovky eur ročne. Pýtate sa, na čo sú ľudia ochotní míňať taký majetok ? Je to jednoduché! Každý sa chce predsa usmievať, veď úsmev je základ dobrej komunikácie a zároveň môže byť začiatok úspechu. Lenže čo s takým začiatkom, keď sa hanbíme usmiať, pretože naše zuby žiaria ako žlté melóny na mexickom poli?


biele zuby

Nezúfajte. Dnes máte viac šťastia ako si myslíte. Na vybielenie zubov stačí pár domácich trikov, ktoré vám samozrejme váš zubár nepovie. A ako výhovorku si vymyslí svetovú ekonomickú krízu.

Tak tu to máte:
1. Jedzte jahody! Okrem toho, že sú prírodným bielidlom zubov, sú plné vitmínu C, ktorý chráni vašu imunitu. Ale je zima a kým nám porastú v záhrade, prejde ešte pár mesiacov.
2. Zubná kefka = jablko. Zdravé jablko pôsobí ako kefka na zuby a prežúvaním jablka odstránite prebytočné baktérie z vašich úst. Okrem toho jablko obsahuje aj kyselinu jablčnú,chemická látka, ktorá sa používa v produktoch na bielenie zubov.
Ešte vám nestačilo? Chceli by ste ešte jednu radu? Skúste toto:
Použite:
- 1 balík sódy bikarbóny
- citrón

Zmiešajte ich dokopy, naneste na zuby a nechajte pôsobiť maximálne 1 minútu, inak si môžete porušiť zubnú sklovinu. Tento recept sa dodnes používa v našom zubnom lekárstve, ale žiaden doktor vám neporadí tento lacný spôsob bielenia zubov a radšej vám odporúči bielenie za minimálne 60 eur.

Za minútu bielšie zuby, za menej ako 1 euro. Skúste a neoľutujete.
PS: túto radu som dostala od známeho zubára, ktorý pracuje v Dánskom kráľovstve a odporučil „sódovať“ zuby 2x mesačne, ale maximálne 1 minútu.

Prajem vám veľa pohody a úsmevu!

Vaša verná zákazníčka Eva Vitasová, Banská Bystrica

Komentáre k článku

Pridajte komentár

K článku zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Pridajte komentár k článku: Aj vy môžete mať bielšie zuby za pár centov!

Ďalšie články

Neprehliadnite

//