• 100% bezpečný nákup
  • Originálne produkty
  • Garancia vrátenia peňazí
  • Rýchle dodanie do 5 dní
0
0,00 €
Môj košík
Zavolajte nám
02/330 14 205

Obrazek kuryra a zakaznikaObjednaný tovar môže byť prepravený až ku Vám domov externou kuriérskou službou alebo si ho môžte vyzdvihnúť v ktoromkoľvek Vami vybranom odbernom mieste ZÁSIELKOVNE.

Zoznam odberných miest nájdete pri zadávaní spôsobu dopravy po zadaní objednávky.

Ak budete pri nakupovaní potrebovať akúkoľvek pomoc, zavolajte na telefónne číslo 02/330 14 205.Poplatok za dopravu kuriérskou službou sa účtuje vo výške 4,90 €.

Poplatok za dopravu pri osobnom odbere na odbernom mieste zásielkovne sa účtuje vo výške 1,99 €.

Tovar vám zašleme na dobierku riadne zabalený, platíte až pri preberaní balíka. Prípadne, ak ste platili vopred kartou  alebo cez internetbanking, žiadne peniaze kuriérovi neodovzdaváte. Balné si neúčtujeme. Tovar zasielame prostredníctvom kuriéra a bude vám doručený do 5 pracovných dní od prijatia potvrdzujúceho e-mailu. V prípade špeciálnej akcie sa môže doba dodania predĺžiť na 7 pracovných dní, prípadne podľa textu v popise produktu. Spolu s tovarom Vám bude doručená aj faktúra, ktorá slúži ako daňový doklad a zároveň záručný list.


Dovoz zabezpečuje externá kuriérska služba. Žial, nedokážeme zabezpečiť, aby na žiadosť zákazníka kuriér vždy najprv zavolal a preveril vašu prítomnosť v čase doručenia na uvedenej adrese. Ak Vás kuriér nezastihne, zanechá odkaz.


Pokiaľ Vami požadovaný tovar nie je k dispozícii alebo sa počas tejto doby vyskytnú nepredvídané problémy, budeme Vás bezodkladne informovať na kontaktnej adrese, resp. telefónnom čísle uvedenom vo Vašej objednávke.


Ak by Vám nebolo tovaru do uvedeného termínu doručené a zároveň by ste neboli kontaktovaní, zavolajte na telefónne číslo 02/330 14 205 alebo nás informujte prostredníctvom e-mailovej adresy info@tvnakup.sk. K dispozícii sme Vám každý pracovný deň medzi 8:30 až 17:00 hod.

//